/ Naše úspechy

Naše úspechy

Potlesk, úsmevy, radosť, to je začiatok zbierky tvojich umeleckých úspechov. Krásne malé i veľké pocity šťastia a hrdosti zbierame ako štvorlístky. Každý jeden štvorlístok s hrdosťou odkladáme do kroniky našej školy.

Názov súťaže
Umiestnenie/
Ocenenie
Meno
Kategória
Nástroj
Pedagóg
Dátum
68. ročník Hviezdoslavov Kubín -celoštátnezlaté pásmoPaulína KnížatováII.PoéziaJana Mikitková22.-25.6.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín -celoštátne2. miesto a strieborné pásmoMatúš KušíkIV.PrózaMatej Hlatký22.-25.6.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín -celoštátnebronzové pásmoLinda OlléIV.PrózaMatej Hlatký22.-25.6.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín -celoštátnebronzové pásmoNina BenkovičováIV.PrózaJuliana Svítková22.-25.6.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín -celoštátnebronzové pásmoNiko ČárskyIV.PoéziaMiriam Kalinková22.-25.6.2022
Showtime - EU Finále4. miestoTS Divertída
TanecZuzana Banásová17.6.2022
La Guitaromania 2022strieborné pásmoMatea MaletzII.AGitaraErik Žigmund
Zlatý kľúčik1. miestoAdela HúskováSólo mládežScénický tanecJana Scheinerová27.5.2022
Zlatý kľúčik2. miestoAnna Marková a Lucia StanováDuo/trio mládežScénický tanecJana Scheinerová27.5.2022
Zlatý kľúčik3. miestoTereza Scheinerová a Pavlína  ProkopováDuo/trio mládežScénický tanecJana Scheinerová27.5.2022
Zlatý kľúčikCena za prezentáciu jazzovej techniky4NSFormácie mládežScénický tanecJana Scheinerová a Etela Nôtová27.5.2022
Zlatý kľúčik2. miesto4PMalé choreografie , veľké detiScénický tanecDagmar Surovičová27.5.2022
Zlatý kľúčik2. miesto1PFormácie, malé detiScénický tanecHana Kopecká27.5.2022
22.ročník Nitrianska lutnaPamätný listAdam ŠályI.AkordeónMarína Lazič27.5.2022
22.ročník Nitrianska lutnaČestné uznanieJán SabóI.AkordeónMarína Lazič27.5.2022
22.ročník Nitrianska lutna2. miestoMiroslav ReľovskýII.AkordeónMarína Lazič27.5.2022
22.ročník Nitrianska lutna2. miestoViliam GrinčIV.AkordeónMarína Lazič27.5.2022
22.ročník Nitrianska lutnaČestné uznanieLeonard Teo MatisI.KlavírZuzana Patkoló27.5.2022
Celoslovenská súťažná prehliadka v hre na bicích nástrojochstrieborné/bronzovéAkim InozemtsevI.Bicie / Malý bubonMarián Slávka24.5.2022
Celoslovenská súťažná prehliadka v hre na saxofónzlaté pásmoVeronika Šmotláková
SaxofónJarmila Jurášová13.5.2022
Celoslovenská súťažná prehliadka v hre na saxofónCena vedúcej MsÚ v Starej Ľubovni za korepetíciuViliam Gräffinger
Saxofón
13.5.2022
51.ročník Mládež spieva 2022zlaté pásmo s pochvalouDSZ Margarétkadetské spevácke zborySpevEmília Polákova/Jozef Chabroň12.-13.5.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo2. miesto s návrhom na postupPaulína KlattováII.PoéziaJana Mikitková3.-5.5.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo3. miestoRomana EštókováII.PoéziaJana Mikitková3.-5.5.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo3. miestoKristína BendzákováIII.PoéziaMatej Čertík3.-5.5.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo3. miestoHana ZongorováIII.PoéziaJana Mikitková3.-5.5.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo3. miestoSaša RybaničováIII.PrózaMatej Čertík3.-5.5.2022
Klavírna súťaž Banskoštiavnické kladivkástrieborné pásmoLeonard Teo MatisI.KlavírZuzana Patkoló
Klavírna súťažná prehliadka 2022 v Sládkovičovestrieborné pásmoPaulína SchowanetzIII.KlavírRenáta Štubniaková
Klavírna súťažná prehliadka 2022 v Sládkovičovebronzové pásmoVeronika TekerováV.KlavírRenáta Štubniaková
12. ročník husľovej súťaže Rudolfa Országa v Kremnicizlaté pásmoLukáš MilkoI.HusleGabriela Šimurdová
12. ročník husľovej súťaže Rudolfa Országa v Kremnicistrieborné pásmoJana ShinII.HusleGabriela Šimurdová
Vesmír očami detí 2022víťazkaAlexandra Klimová4.ročKresba a maľbaZuzana Boteková
Vesmír očami detí 2022víťazkaAnna Kopačková4.ročKresba a maľbaPaulína Hoššová
Vesmír očami detí 2022víťazkaMartina Mojžišová7.ročKresba a maľbaBranislava Miklánková
Showtime Dance Bratislava 2022striebroTS DivertídaATanec ContemporaryZuzana Banásová24.4.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo3. miestoRadoslava BačováIV.PoéziaMatej Čertík20.4.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo2. miesto s návrhom na postupNiko ČárskyIV.PoéziaMiriam Kalinková20.4.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo3. miestoAdam BielikIV.PrózaMiriam Kalinková20.4.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo2. miesto s návrhom na postupLinda OlléIV.PrózaMatej Hlatký20.4.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo2. miesto s návrhom na postupMatúš KušíkIV.PrózaMatej Hlatký20.4.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo1. miesto s priamym postupomNina BenkovičováIV.PrózaJuliana Svítková20.4.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - krajské kolo3. miesto4.ročník /II.st.IV.PoéziaMatej Čertík20.4.2022
Mládež spieva 2022zlaté pásmo, postup do SK kolaDSZ Margarétka
SpevEmília Poláková/Simona Matyšáková9.4.2022
Viva harmonika1. miestoMiroslav ReľovskýI.AkordeónMarina Lazič
Viva harmonika1. miestoJán SabopredkategóriaAkordeónMarina Lazič
Viva harmonika2. miestoAdam ŠályII.AkordeónMarina Lazič
Šaliansky Maťko - okresné kolo1. miestoViktória Bendzáková
PrednesJuliana Svitková
Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča1. miestoNicol Pavla HernaJunioriPoéziaLucia Janovová
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo1. miestoHana Zongorová

Jana Mikitková30.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo1. miestoFilip Strýček

Matej Čertík30.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo1. miestoMatúš SlaninaI.PrózaMiriam Kalinková30.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo3. miestoAdela HajašováI.PrózaMatej Hlatký14.-16.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo1. miestoPaulína KlattováII.PoéziaJana Mikitková14.-16.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo2. miestoRomana EštókováII.PoéziaJana Mikitková14.-16.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo2. miestoDorota ŠútovcováII.PrózaMatej Čertík14.-16.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo1. miestoKristína BendzákováIII.PoéziaMatej Čertík14.-16.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo2. miestoAdrian VladoIII.PoéziaJana Mikitková14.-16.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo1. miestoSaša RybaničováIII.PrózaMatej Čertík14.-16.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo2. miestoLadislav ŠipekyIII.PrózaJana Mikitková14.-16.3.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo3. miestoMarianna ZíkováIII.PrózaJulianna Svítková14.-16.3.2022
Stretnutie s malou Táliou2. miestoDS LANOdetskáDramatická tvorivosťMatej Čertík16.-17.3.2022
24. ročník Prešporský Paganini1. miestoLukáš MilkoI.HusleGabriela Šimurdová3/11/22
24. ročník Prešporský Paganini1.miestoJán SzaboI.HusleLeoš Farkaš3/11/22
24. ročník Prešporský Paganini2. miestoJane ShinI.HusleGabriela Šimurdová3/11/22
24. ročník Prešporský Paganini2. miestoAnabela ŠvolíkováI.HusleGabriela Šimurdová3/11/22
24. ročník Prešporský PaganiniČestné uznanieHanna TscheggI.HusleVlasta Veľasová3/11/22
24. ročník Prešporský Paganini1. miesto, laureát súťažeIzaaka RaynoldsII.HusleJana Spálová3/11/22
24. ročník Prešporský Paganini2. miestoTomáš NemecII.HusleJana Spálová3/11/22
24. ročník Prešporský PaganiniČestné uznanieSofia MedlenováII.HusleGabriela Šimurdová3/11/22
24. ročník Prešporský Paganini3. miestoHana PelanováIII.HusleVlasta Veľasová3/11/22
24. ročník Prešporský Paganini3. miestoEma PilinskáIII.HusleVlasta Veľasová3/11/22
24. ročník Prešporský Paganini2. miestoMatúš FarkašIV.HusleVlasta Veľasová3/11/22
24. ročník Prešporský Paganini2. miestoMonika NemcováIV.HusleJana Spálová3/11/22
24. ročník Prešporský PaganiniNajlepší pedagóg, príprava laureátaJana Spálová


3/11/22
24. ročník Prešporský PaganiniNajlepší pedagóg, príprava víťaza kategórieGabriela Šimurdová


3/11/22
24. ročník Prešporský PaganiniNajlepší pedagóg, príprava víťaza kategórieLeoš Farkaš


3/11/22
24. ročník Prešporský PaganiniNajlepší korepetítorKatalin Koroly


3/11/22
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo1. miestoNiko Čársky
PoéziaMiriam Kalinková22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo1. miestoRafaela Podhájecká
PoéziaMiriam Kalinková22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo2. miestoRadoslava Bačová
PoéziaMatej Čertík22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo3. miestoNikol Herna
PoéziaLucia Janovová22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo3. miestoTereza Jakubíková
PoéziaJana Mikitková22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo1. miestoAdam Bielik
PrózaMiriam Kalinková22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo2. miestoPaulína Knížatová
PrózaMiriam Kalinková22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo2. miestoSofia Fratričová
PrózaMiriam Kalinková22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo2. miestoMatúš Kušík
PrózaMatej Hlatký22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo3. miestoPatrik Požgay
PrózaMiriam Kalinková22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo3. miestoMartin Černák
PrózaLucia Janovová22.-23.2.2022
68. ročník Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo3. miestoTereza Horáková
PrózaLucia Janovová22.-23.2.2022
Gitarová Nitra 20221. miestoIvan HrabčákIV.GitaraZuzana Bednárová...2.2022
13. ročník Dni Miloša RuppeldtaČestné uznanieNatália PsotováII.SpevLinda Mellenová12/8/21
Medzinárodný memoriál Kosta Manojloviča Srbskozlaté pásmo, 2. miestoMiroslav ReľovskýI.AkordeónMarina Lazič12/6/21
5. ročník Stonavská Barborka2. miestoMia Matúškovádo 9 rokovKresba a maľbaJana Milatová...11.2021
5. ročník Stonavská BarborkaČestné uznanieLukáš Bilačičdo 9 rokovKresba a maľbaJana Milatová...11.2021
5. ročník Stonavská BarborkaČestné uznanieKaťa Chubatado 9 rokovKresba a maľbaJana Milatová...11.2021
5. ročník Stonavská BarborkaČestné uznanieVincent Krátkydo 9 rokovKresba a maľbaJana Milatová...11.2021
5. ročník Stonavská BarborkaČestné uznanieZoja Jurigovádo 9 rokovKresba a maľbaJana Milatová...11.2021
5. ročník Stonavská BarborkaČestné uznanieIza Nagyovádo 9 rokovKresba a maľbaJana Milatová...11.2021
5. ročník Stonavská BarborkaČestné uznanieKarin Kučerado 9 rokovKresba a maľbaJana Milatová...11.2021
20. ročník Čarovná flauta, Nižná na Orave1. miestoBarbora KallayováIV.Zobcová flautaAlena Janikovičová...11.2021
20. ročník Čarovná flauta, Nižná na Orave2. miestoNela HarmanováIV.KlarinetJarmila Jurášová Šteigerová...11.2021
20. ročník Čarovná flauta, Nižná na OraveČestné uznanieVeronika ŠmotlákováV.BSaxofónJarmila Jurášová Šteigerová...11.2021
20. ročník Čarovná flauta, Nižná na OraveČestné uznanieMichal ForróV.BPriečna flautaAlena Janikovičová...11.2021
13.ročník Medzinárodná súťažná prehliadka Júliusa von Belyczayzlaté pásmoMonika NemcováV.HusleJana Spálová10/30/21
13.ročník Medzinárodná súťažná prehliadka Júliusa von Belyczaybronzové pásmoMatúš FarkašV.HusleVlasta Veľasová10/30/21
13.ročník Medzinárodná súťažná prehliadka Júliusa von Belyczayzlaté pásmoMagdaléna Štefanicová, Matúš Farkaš, Jozef Remiš, Rafaela TrgováIII.Komorná hraJana Spálová, Vlasta Veľasová, Miriam Trgová10/30/21
67. ročník Hviezdoslavov Kubín - SK kolozlaté pásmo, druhé miestoLinda OlléIV.PrózaMatej Hlatký27. - 30.10.2021
67. ročník Hviezdoslavov Kubín - SK kolostrieborné pásmoNina BenkovičováIV.PrózaJulianna Svítková27. - 30.10.2021
Prehliadka mladých gitaristov 2021zlaté pásmo, víťaz kategórie, cena za najlepšie predvedenie skladby slovenského autoraIvan HrabčákV.GitaraZuzana Bednárová10/26/21
Prehliadka mladých gitaristov 2021zlaté pásmo, víťaz kategórieTimotej OčenášVI.GitaraZuzana Bednárová10/26/21
20. ročník Schneiderova Trnavabronzové pásmoTeo Leonard MatisI.klavírZuzana Patkoló10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavazlaté pásmoLukáš MilkoI.HusleGabriela Šimurdová10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavabronzové pásmoJán SzaboI.HusleLeoš Farkaš10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavastrieborné pásmoDominika GrossováII.HusleVlasta Veľasová10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavastrieborné pásmoIzaak RaynoldsII.HusleJana Spálová10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavastrieborné pásmoAnabela ŠvolíkováII.HusleGabriela Šimurdová10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavanajlepší korepetítor
II.HusleZuzana Valentová10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavazlaté pásmo, Cena za najlepšiu interpretáciu skladby A.Komarowski: Koncert č.1 e mol, 3.časť AllegroHana PelanováIII.HusleVlasta Veľasová10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavastrieborné pásmoSofia MedlenováIII.HusleGabriela Šimurdová10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavabronzové pásmoErika MartinskýIII.HusleJana Spálová10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavanajlepší korepetítor
III.HusleKatalin Koroly10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavazlaté pásmo, víťaz kategórieJúlia NemcováIV.HusleJana Spálová10/22/21
20. ročník Schneiderova Trnavazlaté pásmo, Cena za najlepšiu interpretáciu skladby Manuel de Falla: Danse espagnole,Monika NemcováV.HusleJana Spálová10/22/21
56. ročník Medzinárodný festival poézie Valašské Meziříčí3. miesto, Cena Jiřího Brolla za prednes tetu Anny Gavaldy: KatgutNina BenkovičováI.PoéziaMatej Čertík, Julianna Svítková10/22/21
11. ročník Cimbalový Prešporokzlaté pásmoRichard BindasI.CimbalJarmila Mušitzová15.-16.10.2021
11. ročník Cimbalový Prešporokstrieborné pásmoNina KozárováI.CimbalJarmila Mušitzová15.-16.10.2021
11. ročník Cimbalový Prešporok
Branislav RosaII.CimbalJarmila Mušitzová15.-16.10.2021
11. ročník Cimbalový Prešporokbronzové pásmoJozef VeselkaIV.CimbalJarmila Mušitzová15.-16.10.2021
11. ročník Cimbalový Prešporokzlaté pásmo, víťaz kategórieHanka ObernauerováV.CimbalJarmila Mušitzová15.-16.10.2021
11. ročník Cimbalový Prešporokbronzové pásmoMichaela OrviskáV.CimbalJarmila Mušitzová15.-16.10.2021
11. ročník Cimbalový Prešporokzlaté pásmo, víťaz kategórie, laureát súťažeEster IlléšováVI.CimbalJarmila Mušitzová15.-16.10.2021
11. ročník Cimbalový Prešporokzlaté pásmoMichal NôtaVI.CimbalBeáta Čečková15.-16.10.2021
11. ročník Cimbalový Prešporokstrieborné pásmoKristína DuchoslavováVI.CimbalJarmila Mušitzová15.-16.10.2021
11. ročník Cimbalový PrešporokMimoriadne ocenenie predsedu poroty za propagáciu cimbalovej hry na SlovenskuJarmila Mušitzová
Cimbal
15.-16.10.2021
Štúrova Modra - krajské kolo1. miesto, návrh na postupNina BenkovičováIV.PrózaJulianna Svítková9/29/21
Štúrova Modra - krajské kolo2. miesto, návrh na postupLinda OlléIV.PrózaMatej Hlatký9/29/21
Štúrova Modra - krajské kolo3. miestoTereza JakubíkováIV.PrózaJana Mikitková9/29/21
Štúrova Modra - krajské kolo2. miestoRadoslava BačováIV.PoéziaMatej Čertík9/29/21

ZUŠ Jozefa Kresánka - rozpočtová organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Bratislava