/ Naše úspechy

Naše úspechy

Potlesk, úsmevy, radosť, to je začiatok zbierky tvojich umeleckých úspechov. Krásne malé i veľké pocity šťastia a hrdosti zbierame ako štvorlístky. Každý jeden štvorlístok s hrdosťou odkladáme do kroniky našej školy.

Reset
Názov súťažeOcenenie/UmiestnenieMeno žiakaKategóriaNástrojPedagógDátum
21. ročník súťaže Schneiderova Trnavazlaté pásmoHana TscheggI. kategóriahusleVlasta Veľasová20.10.2022
21. ročník súťaže Schneiderova Trnavazlaté pásmo, Anabela ŠvolíkováI. kategóriahusleGabriela Šimurdová20.10.2022

21. ročník súťaže Schneiderova Trnava

strieborné pásmoLukáš MilkoI. kategóriahusleGabriela Šimurdová20.10.2022
21. ročník súťaže Schneiderova Trnava

zlaté pásmo, ocenenie za najlepšiu interpretáciu diela S. Mach ConcertinoAnabela ŠvolíkováII. kategóriahusleGabriela Šimurdová20.10.2022
21. ročník súťaže Schneiderova Trnavazlaté pásmoJane ShinII. kategóriahusleGabriela Šimurdová

20.10.2022
21. ročník súťaže Schneiderova Trnavazlaté pásmoJán SzaboII. kategóriahusleLeoš Farkaš20.10.2022
21. ročník súťaže Schneiderova Trnavastrieborné pásmo

Dominika GrossováII. kategóriahusleVlasta Veľasová
20.10.2022 
21. ročník súťaže Schneiderova Trnavastrieborné pásmo

Paulína RovanováII. kategóriahusleZuzana Lörincová20.10.2022
21. ročník súťaže Schneiderova Trnavastrieborné pásmoSofia MedlenováIII. kategóriahusleGabriela Šimurdová20.10.2022
21. ročník súťaže Schneiderova Trnavastrieborné pásmoHana PelanováIV. kategóriahusleVlasta Veľasová20.10.2022
21. ročník súťaže Schneiderova Trnavastrieborné pásmoLeonard Teo MatisI. kategóriaklavírZuzana Patkoló20.10.2022
21. ročník súťaže Schneiderova Trnavabronzové pásmoSoňa PaškováII. kategóriaklavírIvona Trgová20.10.2022

Tanečná súťaž MY Dance Myjava 2022


2. miestoDFS Čečinka s tancom "Starodávne"Tradičný slovenský ľudový tanectanec Etela Nôtová21.-22.10.2022

Tanečná súťaž MY Dance Myjava 2022


2. miestoveková kategória juniori s tancom "Čajkovské koleso"Ľudový tanec s možnosťou štylizácie až kompozícietanec Etela Nôtová

21.-22.10.2022

Tanečná súťaž MY Dance Myjava 2022


3. miestoveková kategória deti 2 - 4P s tancom "Ovečka"Ľudový tanec s možnosťou štylizácie až kompozícietanecDagmar Surovičová21.-22.10.2022

Tanečná súťaž MY Dance Myjava 2022


3. miestoveková kategória juniori 1. a 2.roč./II.st.  s tancom "Dopominka"Ľudový tanec s možnosťou štylizácie až kompozícietanecJana Scheinerová21.-22.10.2022

Tanečná súťaž MY Dance Myjava 2022


3. miesto

malé choreografie Me whitout youKategória mádež: Moderné choreografietanecVeronika Dragonidesová21.-22.10.2022

Tanečná súťaž MY Dance Myjava 2022


2. miesto

scénický tanec duo s choreografiou LaurielKategória mádež: Moderné choreografie

tanecVeronika Dragonidesová21.-22.10.2022

Súťaž Mladí klaviristi 2022


1. miestoElena TscheggII. kategóriaklavírMiriam Gašparíková25.-26.10.2022

Súťaž Mladí klaviristi 2022


čestné uznanie

Leonard Teo Matis


II. kategóriaklavírZuzana Patkoló25.-26.10.2022

Súťaž Mladí klaviristi 2022


čestné uznanie

Hugo PavelkaVIII. kategóriaklavírViliam Gräffinger25.-26.10.2022

Cimbalový Prešporok 2022


zlaté pásmoRichard BindasI. kategóriacimbalJarmila Mušitzová19.11.2022

Cimbalový Prešporok 2022


strieborné pásmoAndrej Dudík
I. kategória 
cimbal
Jarmila Mušitzová 
19.11.2022

Cimbalový Prešporok 2022


strieborné pásmoRudolf TichýI. kategóriacimbal
Jarmila Mušitzová 

19.11.2022

Cimbalový Prešporok 2022


strieborné pásmoBranislav RosaII. kategóriacimbal
Jarmila Mušitzová 

19.11.2022

Cimbalový Prešporok 2022


zlaté pásmo a víťaz kategórie, cena EMCY za objavnú dramaturgiu za interpretáciu skladby "Variácia" Huga Pavelku


Jozef VeselkaV. kategóriacimbal
Jarmila Mušitzová 

19.11.2022

Cimbalový Prešporok 2022


zlaté pásmo

Michaela OrviskáV. kategória

cimbal
Jarmila Mušitzová 

19.11.2022

Cimbalový Prešporok 2022


zlaté pásmo

Hanka ObernauerováVI. kategória

cimbalJarmila Mušitzová19.11.2022

25. ročník súťaže Prešporský Paganini


1. miesto, víťaz kategórie
Jane Shin
I. kategória
husleGabriela Šimurdová, ocenenie za prípravu najúspešnejšieho žiaka v kategórií
26.11.2022

25. ročník súťaže Prešporský Paganini


2. miesto
Lukáš Milko
I. kategória
husle
Gabriela Šimurdová
26.11.2022

25. ročník súťaže Prešporský Paganini


3. miesto
Ján Szabo

I. kategória
husle
Leoš Farkaš
26.11.2022

25. ročník súťaže Prešporský Paganini


2. miesto

Anabela Švolíková
II. kategória
husle
Gabriela Šimurdová

26.11.2022

25. ročník súťaže Prešporský Paganini

Čestné uznanie
Šimon Ostrolúcky
II. kategória
husle
Vlasta Veľasová

26.11.2022
25. ročník súťaže Prešporský Paganini
Čestné uznanie

Adam Uličný
III. kategória
husle
Jana Spálová
26.11.2022

25. ročník súťaže Prešporský Paganini
2. miesto
Oskar Krajčí
IV. kategória
husle
Jana Spálová
26.11.2022






















ZUŠ Jozefa Kresánka - rozpočtová organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Bratislava